Bądź piękna także w ciąży

Każda kobieta chce się czuć piękna nawet podczas bycia w ciąży. Ciąża to najpiękniejszy stan kobiety. Właśnie wtedy kobieta powinna być piękna i zadbana i cieszyć się cudem jakim jest mała fasolka w jej łonie. Jednakże brzuszek trzeba osłaniać ubraniami od pierwszych dni więc każdej ciężarnej przyda się zestaw wygodnych i zarazem modnych spodni i bluzek.

Wygodne jeansy rurki damskie dla ciężarnych

jeansy - rurki damskieW ciąży huśtawka hormonalna to normalna sprawa. Są dni, że życie wydaje Ci się piękne i jesteś pewna, że to najwspanialszy okres w Twoim życiu.  Ale zdarzają się i takie, gdy najchętniej schowałabyś się gdzieś w kąt i popłakała w spokoju. A wtedy na pogorszenie i tak już złego nastroju nic tak nie wpływa, jak świadomość, że jesteś gruba, masz rozstępy i obwisły biust. Bądź więc piękna w ciąży i nie pozwól, aby takie chandry Cię dopadały. Jeżeli odpowiednio zadbasz o siebie, to w chwili smutku bez obaw wypadniesz na kremówkę do cukierni bo wiesz, że jesteś piękna, a ludzie którzy przyjaźnie na Ciebie spoglądają będą mówić: „Ta ciąża wyjątkowo Jej służy”, „wygląda kwitnąco” Będąc w ciąży warto zadbać o swoja garderobę. Jest wiele sklepów oferujących ciuszki dla przyszłych mam. Ciąża ma być twoim atutem prze 9 miesięcy i należy brzuszek eksponować ładnymi ciuchami. Podstawowy strój przyszłej mamy to spodnie ogrodniczki – mogą być dżinsowe lub uszyte ze sztruksu. Warto też kupić  jeansy – rurki damskie z elastycznym pasem na brzuch. Na pewno przyda się tunika i długa spódnica z rozcięciami. Warto dodać, że spódnice, czy spodnie przyszłych mam często mają na brzuchu wstawiony rozciągliwy klin, który pozwala zmieścić się coraz większemu brzuszkowi. Nie musisz więc co miesiąc kupować nowego stroju. Ciąża ma to do siebie, że chcąc nie chcąc zmienia się nasza waga ciała. Skóra zostaje narażona na rozciąganie i to nie małe, a to znów przekłada się na zmianę rozmiaru ubrań. Ale nie ma się czym martwić bo obecnie ciuchy tworzone dla kobiet w ciąży są rozciągliwe i elastyczne więc wraz ze wzrostem brzuszka „rosną” i ubrania. To bardzo dobre rozwiązanie bo inaczej kobiety ciężarne wydawały by majątek na ciągle nowe ciuchy w momencie przybrania na wadze i w obwodzie. A bieganie po sklepach w zaawansowanej cięży nie byłoby przyjemnością

Ciąża jest dla przyszłych rodziców czasem ogromnej radości i fascynacji. Przez 9 długich miesięcy maleństwo rośnie ukryte w brzuchy mamy zakryte stylowymi ciuszkami. Ta anonimową istotkę kochamy od chwili poczęcia, mimo że jej nie widzimy i jest ona abstrakcją w pierwszej fazie ciąży. Od początku ciąży pomimo złego samopoczucia kobieta powinna być zadbana i ładnie ubrana aby podkreślić ten błogosławiony stan.