Doskonałe nawilżenie

Muszę przyznać, że bardzo dużo uwagi poświęcam naszemu środowisku naturalnemu, dlatego właśnie starannie dobieram wszystkie kupowane przez siebie produkty. Dotyczy to zarówno produktów spożywczych, jak i akcesoriów domowych, czy kosmetyków. Dbając o swoją urodę chcę również dbać o środowisko naturalne. Ciężko jest znaleźć skuteczne produkty o szerokim zastosowaniu, które w dodatku w żaden sposób nie wpływają negatywnie na matkę ziemię. Na szczęście ja taki znalazłam i jestem bardzo zadowolona.

Moc naturalnego oleju

olej z rokitnika syberyjskiegoNawilżenie ciała jest bardzo ważne, niestety, większość balsamów do ciała, czy różnego rodzaju kremów zawiera w swoim składzie coś, co nie jest zgodne z moim światopoglądem. Na szczęście istnieje coś takiego, jak olej z rokitnika syberyjskiego, czyli wyciąg z rośliny, który ma bardzo szerokie zastosowanie w kosmetyce. Kiedy po raz pierwszy się z nim zetknęłam, nie była przekonana, jednak cena była na tyle zachęcająca, że zdecydowałam się go przetestować. Teraz praktycznie nie mogę bez niego żyć. Po pierwsze olej ten jest uzyskiwany z rośliny, która ma bardzo dobre właściwości prozdrowotne i szerokie zastosowanie w kosmetyce. Jest uzyskiwany naturalnymi metodami, w związku z czym proces pozyskiwania nie jest w żaden sposób szkodliwy dla naszego środowiska naturalnego. Co więcej, w samym oleju nie ma żadnych sztucznych dodatków, jest to substancja zupełnie naturalna. Gdy użyłam go po raz pierwszy, byłam naprawdę zachwycona i teraz stosuję go praktycznie codziennie. Najpierw zaczęłam stosować go na nogi, gdyż to tam moja skóra najczęściej się przesusza. Olejek szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze żadnych tłustych śladów. Po jego zastosowaniu skóra jest naprawdę doskonale nawilżona i elastyczna. Skończyły się moje problemy z łuszczeniem się skóry na łydkach, nawet w okresie mrozów, kiedy to nasze ciało jest szczególnie narażone na zgubne działanie warunków atmosferycznych. Olej nie tylko doskonale nawilża, ale również jest swojego rodzaju barierą ochronną, naprawdę sprawdza się doskonale.

Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć naturalną substancję, która nie tylko nie szkodzi naszemu środowisku naturalnemu, ale również doskonale nawilża. Naturalny olejek z rokitnika ma bardzo szerokie zastosowanie w kosmetyce i może być stosowany bez żadnych dodatków. Ja zdecydowałam się go przetestować i teraz praktycznie nie mogę się bez niego obyć. Dodatkowym atutem jest dla mnie fakt, że specyfik jest dostępny w bardzo konkurencyjnej cenie, dlatego bez obaw mogę sobie na niego pozwolić.