Kto w Poznaniu zamontuje kuchnię z ikea?

Po wielu latach doczekaliśmy się z żoną remontu naszej kuchni. Udało nam się odłożyć odpowiednią sumę pieniędzy i mogliśmy sobie pozwolić na to, aby wymienić wszystkie meble i urządzenia AGD z naszej kuchni. Przed zakupem obejrzeliśmy meble kuchenne w wielu sklepach, ale ostatecznie postawiliśmy na zakupy w Ikei. Jest to bardzo tani sklep, a przy tym oferuje produkty najwyższej jakości. Wybraliśmy kuchnię z Ikei, która najbardziej nam się podobała i już kilka dni później otrzymaliśmy przesyłkę z wszystkimi kuchennymi elementami.

Tani montaż kuchni z Ikei

montaż kuchni Ikea poznańJak to jednak bywa z tym sklepem dostaliśmy nasze meble w częściach i teraz musieliśmy je sami poskręcać i zamontować. Próbowaliśmy to zrobić sami, ale zupełnie nam nie wyszło. Zdecydowaliśmy, że zatrudnimy jakiegoś fachowca, który zrobi to za nas. Zależało nam na tym, aby znaleźć kogoś kompetentnego, który bez problemu sobie z tym poradzi. Poszukiwania odpowiedniego fachowca rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: montaż kuchni Ikea poznań, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Po krótkich poszukiwaniach, udało nam się wybrać odpowiednią osobę. A w zasadzie firmę, która oferowała profesjonalne skręcenie oraz montowanie mebli z Ikei. Firma miała wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo dobre opinie swoich klientów. Klienci pisali, że są to prawdziwi profesjonaliści, którzy szybko i sprawnie montują meble i kuchnie z Ikei, a przy tym mają bardzo przystępne, niskie ceny za swoje usługi. Zachęceni pozytywnymi komentarzami na ich temat zdecydowaliśmy się zadzwonić na podany na ich stronie internetowej numer telefonu i zapytać o szczegóły. Nie ukrywam, że bardzo zależało nam na czasie, dlatego ucieszyliśmy się, że mają bardzo szybkie terminy i już następnego dnia mogliby rozpocząć montaż. Cena, którą nam zaproponowali za usługę, była dosyć przystępna, dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać z nimi współpracę. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Fachowcy bardzo szybki i sprawnie skręcili całą kuchnię z Ikea, a następnie zamontowali ją w naszym mieszkaniu.

Pracowali bardzo solidnie i dokładnie, czego nie zapomniałam sprawdzić. Nie miałam żadnego problemu z zamontowaną kuchnią. Wszystko pasowało do siebie idealnie. Mieli ze sobą profesjonalny sprzęt, dzięki któremu całość była gotowa w ciągu trzech dni. Panowie bardzo skrupulatnie i rzetelnie zmontowali kuchnię. Wydawało się, że sami ją projektowali. Kolejną zaletą tej firmy było to, że dojazd do klienta na terenie Poznania był gratis i nie musieliśmy za niego płacić.