Oferty biur podróży na wakacje w Chorwacji

Jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków kierunków wakacyjnych jest Chorwacja. Rosnąca popularność tego europejskiego kraju nie może nikogo dziwić, ponieważ jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. W Chorwacji można znaleźć wszystko co tylko jest potrzebne do spędzenia wymarzonych wakacji. Latem jest tam bardzo ciepło, bo kraj ten jest położony na południu kontynentu. Dostęp do Morza Adriatyckiego i pięknych plaż pozwala każdemu odpoczywać tam na swój wymarzony sposób.

Warto wybrać się na wyjątkowy rejs jachtem

wyjątkowe rejsy w ChorwacjiBardzo szeroką ofertę w zakresie wakacji w Chorwacji mają obecnie biura podróży. Z roku na rok rośnie liczba hoteli dostępnych w formule all inclusive. Decydując się na wakacyjny wyjazd do tego kraju można wybrać opcję zarówno z dojazdem własnym jak i opcję podróży samolotem. Przy większej liczbie osób opłaca się bardziej własny dojazd, ale prawdziwy komfort podróży może zagwarantować jedynie przelot samolotem. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W Chorwacji nie można się nudzić, ponieważ piękne widoki i krajobrazy zachęcają do ich zwiedzania. Szczególnie południowa część tego kraju wyróżnia się pod względem widoków i krajobrazów. Biura podróży coraz częściej oferują wyjątkowe rejsy w Chorwacji, na które można się wybrać na wyczarterowanym jachcie. To najlepszy sposób na zobaczenie całego wybrzeża Chorwacji. W ciągu tygodnia można spokojnie opłynąć całe wybrzeże z południa na północ. W rejs można wyruszyć z marin rozmieszczonych na całym wybrzeżu. Czarter jachtu można zarezerwować zarówno przez biuro podróży jak i we własnym zakresie. W internecie dostępne są wyszukiwarki jachtów do wynajęcia zawierające również ogłoszenia prywatne. Każdy jacht można wynająć ze sternikiem a nawet z pełną obsługą. Na tygodniowy rejs warto zdecydować się na opcję jachtu z pełnym wyżywieniem dostarczanym na pokład w godzinach porannych. Są takie opcje wynajmu, w których jacht codziennie rano dokuje w najbliższym porcie, gdzie w formie cateringu dostarcza się na niego komplet posiłków na cały dzień.

Wybierając się w rejs pięknym i komfortowo urządzonym jachtem na pewno można spędzić niezapomniane wakacje w Chorwacji. Przy okazji podziwiania pięknych widoków można się również opalać w promieniach słońca korzystając z kadłuba jachtu. Opalanie się na otwartym morzu jest bardzo intensywne, więc trzeba z tej przyjemności korzystać racjonalnie. A jachty wyposażone są tak jak luksusowe apartamenty. Planując kolejne wakacje w Chorwacji warto przemyśleć opcję rejsu po Adriatyku.