Potrzebowałem wynająć apartament niedaleko krzeptówek

Co roku z żoną wyjeżdżaliśmy na letni urlop w góry. W tym roku postanowiliśmy jednak wybrać się tam zimą. Wszelkie szlaki turystyczne i tak już zwiedziliśmy, dlatego zależało nam głównie na odpoczynku w górach oraz oglądaniu z daleka zaśnieżonych pagórków. Ponieważ okres naszego wyjazdu zbliżał się wielkimi krokami, a sezon w zakopanym trwa w tym czasie w najlepsze musieliśmy szybko znaleźć jakieś miejsce na nocleg. Zależało nam na jakimś komfortowym i ekskluzywnym apartamencie, gdzie miło i spokojnie spędzimy czas odpoczynku.

Wynajęliśmy apartament w okolicy krzeptówek

apartament zakopane krzeptówkiZależało nam również na tym, aby znaleźć apartament w okolicy krzeptówek. Jest tam o wiele ciszej i spokojniej niż w centrum zakopanego, a w okolicy jest sporo atrakcji turystycznych dla całej rodziny, nie związanych stricte z wchodzeniem po górach. Poszukiwania odpowiedniego dla nas apartamentu na nocleg rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: apartament zakopane krzeptówki, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć apartament, który spełniał nasze wysokie wymagania. Wybrany przez nas apartament znajdował się w bardzo drogim, ekskluzywnym hotelu. Składał się z dwóch pokoi z których jeden pełnił funkcję salonu, a drugi sypialni. Do apartamentu przynależała także prywatna, przeszklona łazienka z widokiem na góry oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. To było najlepsze miejsca na to, żeby spędził miłe dwa tygodnie. Zauważyliśmy również, że apartament ten ma bardzo dobre opinie i rekomendacje klientów. Wiele osób chwaliło to miejsce za przestronne pokoje, bezpłatny dostęp do internetu oraz możliwość skorzystania z usług serwisu sprzątającego o każdej porze. Ponieważ apartament ten był akurat wolny w wybranym przez nas terminie od razu zdecydowaliśmy się go zarezerwować. Wykupiliśmy także śniadania i obiady w hotelowej restauracji. Zachęciła nas również niska, przystępna cena tego apartamentu w wybranym przez nas terminie. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór.

Byliśmy bardzo zadowoleni z tego apartamentu. Okazał się on bardzo luksusowy i elegancko urządzony. Do dyspozycji gości hotelowych był także kompleks basenowy oraz siłowania. Nie omieszkaliśmy z tego skorzystać. Dzięki noclegowi w tak wyrafinowanym miejscu odpoczęliśmy i wprost nie chciało nam się wychodzić na zewnątrz. Takie jednak zdecydowaliśmy się na małe wycieczki po mieście w okolicy mieliśmy wiele atrakcji a także dworzec, dzięki czemu z łatwością mogliśmy się wybrać w wybrane miejsca.