Rolety wewnętrzne przyjemne dla oczu

Projektując dom, mieszkanie, czy ogród powinniśmy działać zgodnie ze współczesnymi trendami kolorystycznymi oraz z naszymi upodobaniami. Ja osobiście uważam, że nie jest dla mnie wielkim problemie to, abym samodzielnie projektowała dom. Ostatnio na przykład zajmowałam się naszą sypialnią, która wstępnie była w fatalnym stanie, ale doprowadziłam ją do takiego stopnia, że teraz tam właśnie najchętniej przebywam pracując zdalnie i odpoczywając. Wszystko dzięki pięknym roletom.

Śliczne rolety w łagodnym kolorze

kolorowe rolety wewnętrzne wolnowisząceProjektując sypialnie długo zastanawiałam się, w jaki sposób wykorzystać przestrzeń oraz w jakie kolory warto zainwestować. Postanowiłam, że będę działać zgodnie ze swoimi upodobaniami. Moim ulubionym kolorem jest kolor żółty, czyli słoneczny, ciepły i przyjemny dla oczu. Marzyłam, aby w mojej sypialni właśnie dominowały kolory słoneczne, ciepłe. Chciałam więc by takie były tez rolety, jednak kolor żółty jest różny. Otóż w sklepie w moim mieście znajdują się kolorowe rolety wewnętrzne wolnowiszące. Tak chciałam właśnie takie kupić, ale promocja była akurat na mocny kolor pomarańczowo-żółty. Takie rolety były tanie, ale coś mi w nich jednak nie pasowało. Wydaje mi się, że nie pasowałyby one do mojej sypialni, ponieważ moje okna wychodzą na wschód i w związku z tym rankiem rolety byłyby za mocno podświetlone. Słońce sprawiłoby, że z koloru pomarańczowego byłby ostry, żarówiasty kolor ognisty. Chciałam tego uniknąć. Wybrałam coś zupełnie innego, ale oczywiście w cieplutkim kolorze. Były to rolety wolnowiszące w kolorze cytrynowym, które wręcz zlewają się z moją ścianą. Według mnie taki styl jest dla mnie najbardziej przyjemny dla oczu. Nie żałuję, że kupiłam właśnie te rolety, gdyż nie dość że zaoszczędziłam, bo były w dość niskiej cenie, to jeszcze łatwo można było je zamontować nie mówiąc o tym, jak estetycznie wyglądają w mojej sypialni. Bardzo cieszę się z tego, że potrafiłam samodzielnie zaprojektować mój azyl, czyli moją sypialnie. Czuję się dziś w niej naprawdę bardzo dobrze.

Wybór rolet do domu jest bardzo poważną decyzją, którą należy zdecydowanie dobrze przemyśleć. Lepiej jest kupić rolety w stonowanym kolorze przyjemne dla oczu, niż takie, które by za bardzo przykuwały uwagę i dekoncentrowały. Sama bardzo lubię różne kolory, szczególnie żywe, ale te niestety nie nadają się do wnętrza. Mój cytrynowy kolor sypialni jest dla mnie doskonały. Rolety podświetlone przez słońce pięknie się prezentują. To był według mnie strzał w dziesiątkę, bo do dziś nie żałuję mojego wyboru.