Ściana z artystycznym malunkiem w pokoju dziecięcym

Niedawno kupiliśmy nowe, większe mieszkanie, ponieważ chcieliśmy, aby nasza córka miała swój własny pokój. Dość dużo czasu zajęło nam wybranie odpowiednich stylizacji do wszystkich pomieszczeń, ponieważ mocno zależało nam na tym, aby całe mieszkanie było spójne. Oboje lubimy nowoczesne wnętrza, więc właśnie taki wystrój wybraliśmy do naszych wnętrz – nowoczesny oraz dość surowy. Jednak pokój dziecka powinien być kolorowy i ciekawy, aby stanowić miejsce, w którym pociecha chętnie spędza czas w pięknym otoczeniu.

Artystycznie pomalowana ściana w pokoju dziecka

malowanie artystyczne ścianNasza pociecha uwielbia oglądać bardzo wiele bajek, dlatego postanowiliśmy, że motywy z tych seriali animowanych znajdą się w jej pokoju. Chcieliśmy stworzyć takie wnętrze, które będzie wesołe oraz kolorowe, ale nie chaotyczne, żeby ten pokój był odpowiedni zarówno do zabawy, jak również nauki oraz odpoczynku. Dlatego zdecydowaliśmy się na malowanie artystyczne ścian, które pozwala na stworzenie niepowtarzalnych kompozycji w dowolnym pomieszczeniu. Postanowiliśmy, że taki malunek powstanie na dwóch ścianach pokoiku, a będą na nim przedstawione najróżniejsze postaci z ulubionych bajek naszej córeczki. Zamówienie było bardzo proste, ale najważniejsze jest to, że wzór można całkowicie dopasować do swoich indywidualnych oczekiwań. Malunek, jaki powstał w naszym mieszkaniu jest zachwycający. Ma bardzo żywe barwy, ale całość nie jest przytłaczająca. Pokój wydaje się być optycznie powiększony dzięki perspektywie, jaka została zastosowana na malowidle. Całe pomieszczenie jest bardzo jasne i przestronne, a bajkowy motyw na ścianie dodaje mu niepowtarzalnego uroku. Kiedy tylko córka weszła do swojego nowego pokoju, zaniemówiła. Była w szoku, kiedy zobaczyła tak duże malowidło przedstawiające jej ulubionych bohaterów kreskówek. Oprócz tego dodaliśmy jeszcze kilka maskotek i gadżetów, dzięki czemu cały pokój wydaje się być bajkową krainą. Zachwyt w oczach córki wynagrodził wszelkie wysiłki i utwierdził nas w przekonaniu, że to była dobra decyzja.

Pokrycie całej ściany malunkiem jest doskonałym pomysłem na stworzenie bardzo unikatowego wnętrza. Dowolność podczas wybierania wzoru sprawia, że dla każdego znajdzie się ciekawa aranżacja, która przypadnie mu do gustu. Duże malowidło pozwala nadać pomieszczeniu niepowtarzalnej atmosfery, która może mieć bardzo duże znaczenie, szczególnie w pokoju dziecka. Dzięki takiej dekoracji powstało niepowtarzalne pomieszczenie, które zachwyciło naszą pociechę tym niebanalnym rozwiązaniem.