Serwis kserokopiarek w ramach ich wynajmu

 

W urzędach, bankach i biurach oraz wszędzie tam gdzie tylko kopiuje się dokumenty korzysta się z kserokopiarek. W większości przypadków są to ogromne urządzenia wielofunkcyjne wielkości mebli. W dużych firmach i instytucjach, gdzie kopiuje się niezliczone ilości stron, korzysta się z urządzeń o maksymalnej prędkości i wydajności. A to wiąże się z bardzo zaawansowanymi technologicznie mechanizmami działania takich kserokopiarek. Takie urządzenia najczęściej są wynajmowane, a nie kupowane.

Pełna opieka serwisowa wynajętej kserokopiarki

serwis kserokopiarek warszawaDuże firmy korzystające z kserokopiarek nie kupują tych urządzeń na własność, bo im się to wcale nie opłaci. Gdy kupuje się takie urządzenie to na usługi serwisowe można liczyć tylko w okresie gwarancji. A po gwarancji za każdą ewentualną naprawę czy konserwację trzeba zapłacić odpowiednią kwotę. Do kserokopiarki potrzebne są też tusze, tonery i różne inne materiały eksploatacyjne. To wszystko stanowi dodatkowe koszty do zakupionej na własność maszyny kopiującej. Dlatego urządzenia do kopiowania się wynajmuje a nie kupuje. Wynajem oferowany jest przez firmy, które zajmują się również kompleksowym serwisowaniem takich urządzeń. Właściwie to każdy większy serwis kserokopiarek Warszawa oferuje kompleksową obsługę wynajmu tych urządzeń. W ramach wynajmu takich urządzeń wielofunkcyjnych klientowi wynajmującemu gwarantowana jest sprawność urządzenia i podjęcie działań serwisowych w przeciągu określonej w umowie liczby godzin. Zatem firma lub instytucja korzystająca z kserokopiarki płaci nie tylko za jej wynajem, ale również za absolutną pewność za jej działanie. Najważniejsze z tego wszystkiego jest to, że do wynajmu gwarantowane są kompleksowe usługi serwisowe bez względu na to ile lat ma kserokopiarka. Nawet jeśli to będzie urządzenie pięcioletnie czy starsze to w umowach wynajmu jest zagwarantowane, że będzie ono zawsze w pełni sprawne. I tutaj pojawia się właśnie rola serwisu, który musi zareagować tak szybko jak to jest tylko ustalone w umowie z klientem.

Tak właśnie działa rynek maszyn kopiujących i urządzeń wielofunkcyjnych dla urzędów, banków czy dużych firm. O wiele bardziej opłaci się wynajmować kserokopiarkę, aniżeli kupować nowe urządzenie. W przypadku wynajmu cała opieka serwisowa jest gwarantowana bez względu na wiek urządzenia. I to się naprawdę opłaci, bo w ramach jednej miesięcznej opłaty ma się również zapewnione konserwowanie urządzenia oraz wymianę wszystkich materiałów eksploatacyjnych. Można zatem wykorzystać nieskończoną liczbę tonerów, bo kopiarka ma działać zawsze.