Ślubny reportaż bardzo mi się spodobał

Byłam świadkową dwa tygodnie temu na weselu mojego jedynego brata. Piotruś był dla mnie zawsze bardzo ważny. To mój młodszy bart, zawsze mieliśmy bardzo dobre kontakty. Wiele moich koleżanek mi tego zazdrościło. Jako rodzeństwo na prawdę byliśmy bardzo zgodni. W umie moi rodzice nas tego nauczyli i wymagali od nas tego, żeby się zawsze dogadywać w każdej sytuacji. Nie zawsze mi się to podobało jak byłam mała ale teraz mogę im za to podziękować. Wesele było przepiękne. Anita wybranka mojego brata była dobrani miłą dziewczyną.

Warto zainwestować w zdjęcia i film ze ślubu

wyjątkowy reportaż ślubny - bydgoszczMiała poukładane w głowie i lubiła spędzać z nami czas. Przygotowywali się do wesela dokładnie. Chcieli sami na wszystko odłożyć więc trochę to trwało ale za to wesele było zaplanowane [pod każdym względem. Najbardziej spodobały mi się niespodzianki dla gości takie jak małe poczęstunki czy konkursy. Dobre wrażenie zrobił na mnie także fotograf i kamerzysta. Byli bardzo znani w naszym mieście. Wiele osób chciało ich mieć na swoich imprezach pomimo tego, że ich usługi były dosyć kosztowne. Piotrek z Anitą stwierdzili, że ślub bierze się raz w życiu i zależało im żeby mieli piękną pamiątkę. Dlatego zdecydowali się na spory koszt za te usługi. Pani fotograf i pan kamerzysta byli małżeństwem więc jeśli para młoda decydowała się na pakiet to mogli liczyć na kilku procentową zniżkę. Byłam zachwycona pomysłami fotografa. Byłam z młodymi na sesji zdjęciowej i wiedziałam, że wyjątkowy reportaż ślubny – bydgoszcz na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Pani miała podejście do swojej pracy. Widać było, że sprawiała jej przyjemność. Miała bardzo dobry sprzęt i sporo dodatków, które wykorzystywała w różnych sytuacjach żeby zdjęcia były śmieszne. Kiedy zobaczyłam efekt końcowy to aż się wzruszyłam. Wyjątkowy reportaż ślubny – bydgoszcz zrobił na mnie ogromne wrażenie. Bardzo podobała mi się muzyka, która została dobrana do pokazu slajdów ze zdjęć, które zostały zrobione w trakcie wesela i sesji ślubnej. Młodzi wyglądali przepięknie. Na zdjęciach były uwiecznione wszystkie najbliższe osoby. Było widać emocje i radość.

Normalnie czułam się jakbym cofnęła się do tego ważnego wydarzenia i mogła je jeszcze raz przeżyć. Wiele osób miało takie same odczucia jak ja. Nie sądziłam, że zdjęcia z muzyka mogą mnie doprowadzić do wzruszenia. Widać było, że młodzi są zachwyceni także efektem jaki udało się uzyskać. Bardzo się cieszyłam, że udało im się zatrudnić tak dobrych specjalistów, którzy lubili swoją prace i tak chętnie ją wykonywali.