Solidny sprzęt do treningu siłowego

Będąc ciągle w trasie pomiędzy imprezami, czasem trudno było zachować nawet najbardziej podstawowy trening fizyczny. Co gorsza, niektóre obiekty sportowe na których występowaliśmy, nawet największe i najbardziej prestiżowe, miały bardzo skąpo wyposażone siłownie, o ile takowe w ogóle były na obiekcie. Gdy w końcu nasza stajnia zaangażowała się w występy na własnym terenie, mając całą arenę sportową do dyspozycji, postanowiliśmy wyekwipować ją w najlepszy dostępny sprzęt.

Nowoczesny sprzęt do treningów od Hammer Strength

hammer strength sklepMając już niejakie doświadczenie ze sprzętem treningowym od najróżniejszych producentów, zdawaliśmy sobie doskonale sprawę iż najdroższy sprzęt wcale nie był najlepszy, a wysoka cena oznaczała głównie widoczne loga producenta. Po kilku naradach, na których omówiliśmy większość używanych przez nas urządzeń treningowych i producentów od których pochodziły, wybór padł w końcu na sprzęt od Hammer Strength sklep. Była to mniej znana firma, zwłaszcza w kręgu zawodowych sportowców, aczkolwiek wszelkie urządzenia treningowe i wyposażenie siłowni z jakim mieliśmy do czynienia do tej pory, pochodzące od tego producenta, często posiadało jakość i wytrzymałość nierzadko niespotykaną u co bardziej popularnych producentów. Oferta Hammer Strength była o dziwo bardzo szeroka, i obejmowała niemal wszystkie elementy wyposażenia profesjonalnej siłowni czy sali gimnastycznej, a także podstawowe sprzęty do ćwiczeń, sztangi czy nawet odważniki do rozszerzania już używanych urządzeń. Zamówienie sprzętu ze sklepu internetowego producenta było bardzo proste, a dostawa mogła być zrealizowana bezpośrednio do obiektu sportowego w jakim sprzęt miał być używany, gdyż producent prowadził własną dostawę zamówień, niezależnie od firm kurierskich w okolicy. Nasze zamówienie obejmowało większość podstawowego wyposażenia siłowni i sprzętu dodatkowego, więc wymagało użycia dużego samochodu ciężarowego do jego realizacji. Metoda dostawy nie wpłynęła jednak znacząco na cenę zamówienia, która porównywalna była do średniego kosztu dostaw u firm kurierskich.

Zamówiony sprzęt okazał się równie dobry jak ten z którym mieliśmy już do czynienia, kosztując jednocześnie czasem o połowę mniej niż konkurencyjne wyposażenie. Urządzenia do ćwiczeń mogłyby z powodzeniem zostać zastosowane w każdej profesjonalnej siłowni komercyjnej, gdyż nadawały się zarówno do podstawowej aktywności fizycznej, jak i do bardziej intensywnego i złożonego treningu, a były na tyle wytrzymałe, iż mogły być konfigurowane nawet do najbardziej wymagających ćwiczeń.