Styl boho w najnowszych kolekcjach

Przed nami długo wyczekiwany czas, a mianowicie wiosna, a potem lato. Wszyscy mają już dosyć zimna i zimowej słoty, połączonej ze śniegiem. Marzec powitał nas słońcem, wyższą temperaturą a także nowymi kolekcjami ubrań w sklepach. Wraz z nastaniem wiosny warto więc przewietrzyć szafy i sprawdzić, czy nasza garderoba jest odpowiednio przygotowana na nadchodzące ciepło. W tym sezonie projektanci przygotowali dla nas dużo nowych propozycji, które na pewno wniosą nieco świeżości do codziennych stylizacji. 

Najmodniejsze sukienki na wiosnę i lato

luźne sukienki w stylu bohoWiosna to nie tylko czas, w którym możemy dłużej przebywać na dworze i szykować nasze ogrody do nadejścia lata. To także pora wielkich porządków, robionych w domach i naszych szafach. Zanim na dobre rozpoczną się ciepłe dni, warto przejrzeć, czy jesteśmy na nie odpowiednio przygotowani. Dotyczy to szczególnie kobiet, które zazwyczaj chcą wyglądać wyjątkowo na różne okazje. W sklepach już od jakiegoś czasu możemy podziwiać najnowsze kolekcje na zbliżający się sezon wiosenno – letni. Królują sukienki i zwiewne materiały. Prawdziwym hitem tego letniego okresu mają być luźne sukienki w stylu boho, noszone odważnie z różnymi dodatkami. Z takich sukienek styliści zalecają tworzyć dowolne połączenia, które nadawać się będą na różne okazje. Sukienka boho sprawdzi się nie tylko na imprezę czy na romantyczny wypad, ale też na codzienny spacer, czy też po prostu. Sukienki w tylu boho cechują przede wszystkim luźne materiały, zazwyczaj w jakieś kwiatowe wzory. Styl boho jest nazywany inaczej stylem ulicznym. Pozwala on poczuć się swobodnie i atrakcyjnie zarazem. Sukienki boho mają różne długości, od krótki ponad kolana, aż po długie do kostek. Wszystko zależy od predyspozycji danej kobiety. Coraz częściej takie sukienki łączone są nie tylko z lekkimi botkami, ale też z trampkami czy adidasami. Mogłoby się wydawać, że takie stylizacje nie mają prawa bytu, a jednak odpowiednio skomponowane bardzo się sprawdzają i już podbiły serca naprawdę wielu kobiet, podążających za trendami. 

Nadchodząca wiosna stoi w modzie pod znakiem miejskiego luzu. Prawdziwym hitem sezonu w damskich stylizacjach mają być sukienki w stylu boho, w kwiatowe wzory. Takie sukienki styliści proponują nam łączyć z różnymi dodatkami, które dodadzą naszemu strojowi odpowiedni charakter. Sukienki boho są bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. Warto je mieć w garderobie, bo sprawdzą się zarówno na różne imprezy, jak i na wyjścia do pracy czy też na zwykły spacer po parku.