Szukałam dobrego kardiologa w Krakowie

Moja córeczka urodziła się jako wcześniak i od urodzenia miała problemy z sercem. Chodziłam z nią od lekarza do lekarza i niewiele z tego wynika. Nikt nie potrafił sprecyzować na czym dokładnie polegają jej problemy i gdzie leży ich przyczyna. W końcu zdecydowałam się zrezygnować z państwowej służby zdrowia i znaleźć jakiegoś dobrego kardiologa, który będzie ją leczył prywatnie. Nie miałam tylko pojęcia, gdzie w najbliższej okolicy znaleźć takiego kardiologa, który podejmie się diagnostyki i leczenia u trudnego pacjenta.

Znalazłam doświadczonego kardiologa w Krakowie

doświadczony kardiolog w krakowie prywatnieCórka przynależała do jednej z fundacji dziecięcych i postanowiłam tam poszukać pomocy. Zapytałam naszej fundacyjnej opiekunki czy wie, jaki jest doświadczony kardiolog w krakowie prywatnie. Powiedziała mi, że może mi polecić jednego lekarza, który bardzo pomógł wielu podopiecznym fundacji. Dostałam od niej namiary na tego lekarza i dowiedziałam się, że jest to wybitny specjalista kardiolog, który ukończył zagraniczną akademie kardiologiczną i zdobywał doświadczenie w najlepszych tamtejszych klinikach. Jest dość drogi, ale jego dużą zaletą jest fakt, że posiada w swoim gabinecie specjalistyczny sprzęt do badań kardiologicznych. Dzięki temu od ręki wykonuje wszystkie potrzebne badania i diagnozowanie nie trwa długo. Jest bardzo dokładny i skrupulatny. Ma świetne podejście do pacjenta i absolutnie nie boi się trudnych przypadków. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na jego temat od razu zapisałam do niego córkę. Na termin wizyty trzeba było trochę poczekać, ale to tylko potwierdzało, że jest to świetny specjalista u którego naprawdę wiele osób chce się leczyć. Po wizycie u niego byłam bardzo zadowolona. Od razu zmienił leczenie mojej córce, po którym szybko poczuła się lepiej. Zastosował w jej leczeniu leki najnowszej generacji, które nie obciążały innych układów. Wykonał również szereg specjalistycznych badań o których inni lekarze nawet nie wspomnieli. Szybko znalazł przyczynę problemów z sercem mojego dziecka.

Wizyty u niego w gabinecie zawsze były bardzo długie, ponieważ przeprowadzał szereg różnych badań i dokładny wywiad z pacjentem. Dzięki temu jednak nigdy nie pozostałam bez odpowiedzi na dręczące mnie pytania. Kardiolog był bardzo empatyczny i w jego gabinecie zawsze była miła atmosfera. Kolejną zaletą był fakt, że na kolejne wizyty nie czekało się już tak długo, ponieważ kardiolog sam wyznaczał nam terminy wizyt kontrolnych. Zawsze też można się było do niego zgłosić w razie gdy coś się działo.