Tani nocleg w Krakowie

 

Bardzo długo wahaliśmy się, zanim zdecydowaliśmy się na psa. Od zawsze uważaliśmy, że dzieci powinny wychowywać się ze zwierzętami, jednak z wielu powodów przez długi czas nie mieliśmy w domu żadnego zwierzaka. Naszymi pierwszymi zwierzętami były świnki morskie, córka marzyła o zwierzaku, a te gryzonie wydawały nam się stosunkowo mało kłopotliwe. Nie trzeba ich wyprowadzać na spacer, czyli można wrócić później do domu. Z opieką podczas naszych wakacji też nigdy nie było problemu. W końcu jednak zdecydowaliśmy się na psa.

Niedrogi pokój w Krakowie

niedrogi nocleg w krakowie z psemPies okazał się większym obowiązkiem niż świnki morskie. Nie jest tak łatwo podrzucić go komuś pod opiekę, kiedy wybieramy się na wakacje. Hotele dla psa jakoś mnie nie przekonują. Nie dość, że są dość kosztowne, to jeszcze jakoś ciężko jest mi znieść myśl, że obca osoba będzie się zajmowała naszym przytulańcem. Tak więc zazwyczaj jeździmy z Azorkiem. Owszem, od czasu do czasu, kiedy wybieramy się za granicę, udaje nam się kogoś znajomego namówić na opiekę nad naszym psiakiem, jednak zdarza się to bardzo rzadko. W tym roku byliśmy więc już razem nad morzem, a i na wycieczkę do Berlina udało nam się nawet zabrać naszego psiaka. Przyznam szczerze, że często mamy kłopot ze znalezieniem odpowiedniego noclegu, który pozwala na zabranie psa. Często na stronie danego pensjonatu znajduje się informacja, że zwierzęta nie są akceptowane. Teraz planujemy krótki wypad do Krakowa. Oczywiście z naszym milusińskim. Na szczęście udało mi się już zarezerwować niedrogi nocleg w Krakowie z psem. Bardzo fajny nocleg, ze śniadaniem w bardzo korzystnej cenie oraz w doskonałej lokalizacji, bardzo blisko krakowskiego Kazimierza, który od zawsze uwielbiam. Już nie mogę się doczekać wycieczki. Fajnie jest podróżować z psem, człowiek zaczyna zwracać uwagę na zupełnie inne rzeczy niż dotychczas. Podróże z psem mogą wydawać się nieco kłopotliwe, lecz jest to tylko kwestia przyzwyczajenia i po pewnym czasie wprawy ciężko jest wyobrazić sobie czasy bez podróżowania z psem.

Często znalezienie kwatery, która akceptuje również psa, jest trudne, szczególnie, jeśli wybieramy się do miasta. Wydaje mi się jednak, że ten trend się zmienia, coraz więcej osób podróżuje ze swoimi ulubieńcami, poszukuje noclegu w miejscu, gdzie pies, zazwyczaj jest to pies, będzie akceptowany. Wielu właścicieli psów nie wyobraża sobie bowiem, aby zostawić psa podczas urlopu obcej osobie. A tym bardziej już, aby przywiązać go do drzewa i spokojnie pojechać sobie na wakacje.