Wspaniała porcelana marki ,,Lubiana”

Mam wspaniały serwis porcelanowy marki ,,Lubiana”, który dostałam w prezencie ślubnym od swoich rodziców. To było piętnaście lat temu, dlatego kilka talerzy zaczęło brakować i zamierzam uzupełnić mój serwis. Serwis ten składa się z dwunastu talerzy głębokich, płaskich i pięciu półmisków. W skład serwisu wchodzi także waza, sosjerka i dwanaście talerzy deserowych. Trzy talerze głębokie zostały zbite i chciałabym je dokupić w sklepie online z porcelaną marki ,,Lubiona”. Wiem, że jest taka możliwość i nie trzeba od razu kupować całego kompletu.

Szeroki wybór porcelany marki w sklepie online

dekorowana porcelana lubianaWejdę zaraz na stronę internetową sklepu online i sprawdzę, czy można kupić talerze z mojego serwisu. Serwis ten jest bardzo klasyczny, ma lekkie zdobienia w postaci delikatnych różyczek i złote zakończenia. Bardzo mi się podoba ta zastawa, dlatego chcę ją uzupełnić. Planuję zorganizować niedługo huczne przyjęcie urodzinowe mojego syna, bo kończy osiemnaście lat. Przydałby mi się cały serwis, bo spodziewamy się wielu gości, nie tylko z rodziny, ale też zamierzamy zaprosić przyjaciół. Jak się okazuje, taka dekorowana porcelana Lubiana jest sprzedawana na sztuki w dość przystępnej cenie. Ku mojemu zadowoleniu, można dokupić dokładnie takie same talerze jakich potrzebuję. Talerze z tego serwisu są objęte przedświąteczna promocją, co mnie bardzo ucieszyło. Inaczej musiałabym zapłacić czterdzieści pięć złotych za sztukę, a w tej chwili cena jednego głębokiego talerza wynosi jedynie dwadzieścia osiem złotych. W dodatku przesyłka jest darmowa i ma przyjść w ekspresowym tempie – w ciągu dwóch dni. Nie pozostało mi nic innego, jak zamówić te brakujące talerze z porcelany. Wygląda na to, że niedługo będę mieć ponownie swój cały serwis obiadowy dla dwunastu osób. Serwis ten ma dla mnie też sentymentalne znaczenie, bo otrzymałam go od rodziców, którzy już nie żyją. Za każdym razem, kiedy spożywam posiłek na porcelanowym talerzu, myślę o mojej kochanej mamie. Uważam, że porcelana świetnie nadaje się na prezent.

Jestem zadowolona ze swojego zamówienia, bo cena okazała się naprawdę przyzwoita. Wiem, że porcelana jest bardzo droga i nie każdy może sobie na nią pozwolić. Niektórzy używają zastawy porcelanowej tylko w niedzielę, a ja serwuję dania na porcelanowych talerzach codziennie. Będę jednak teraz bardzo uważała, aby nie zbić żadnego z elementów serwisu. Mój syn jest już dorosły, więc ryzyko jest mniejsze. Kiedy był małym chłopcem, przypadkiem zbił dwa talerze, a trzeci talerz zniszczył mój mąż.